Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
#121219
Čau kapitáni,

Mám po dost dlouhý době chuť utratit nechutnou sumu peněz za add-on pro FSX. Jde mi ale o to, abych ty peníze nevyhodil do luftu. Chci za to dát tak do 40 Eur. Napíšu pár návrhů, co mě napadlo, že by mi mohlo pomoci zvýšit buď realitu, kvalitu simulace nebo prostě pohodlí. Nejde o letadlo (u vRYR mi stačí jedno :D) No a ve zbytku vlákna uvítám vaše názory a zkušenosti s jednotlivými položkami seznamu:

1. Professional flight planner X
2. Active sky next
3. EZDOK camera - je to taková pecka jak to vypadá na youtube, když je to tak drahý?
4. Ground services X
5. taková ta utilitka, kterou tu kdysi prezentoval PB, co zamezí vypínání zvuku FSky při přechodu do jiného okna - tu chci stejně, jen nevím jak se to jmenuje
6. potom třeba nějaký ten Real environment, či ultimate terrain nebo něco takovýho
7. určitě jsem na něco zapomněl nebo to vůbec neznám, ale vy třeba používáte něco, kvůli čemu vás to lítání víc baví - prostě něco "must have" co zde není

Určitě mě zajímají vaše názory. Je tu spousta zkušených FSkářů, kteří k tomu budou mít co říct. V neposlední řadě jsem chtěl trochu podnítit diskuzi na tohle téma, protože nějaký add ony nebo obecně FSka se tu dlouho neřešily.

HW: i5 3570 3400MHz, RAM 8GB 1666Mhz , AMD radeon 6670 2GB - jo, nebo se mám plácnou přes kapsu a koupit SSD?

Moje hodiny se blíží k 500 a to chce odměnu :D Nejradši bych se odměnil PMDG 777, ale neměl bych s ní stejně čas lítat a dalece přesahuje rozpočet...

PJ - vRYR
#121222
Čus:

1) PFPX určitě jo, ještě k tomu dokup PMDG777. Teď vážně - zrovna k NGX mám rád PFPX v kombinaci s TOPCAT - v PFPX naplánuju let a palivo, a v TOPCATu take off performance, protože je zvěrstvo vzlétat bez redukce TOGA  ;D
2) ASN určitě jo, pro PMDG letadla must have
5) jmenovalo se Flight1 Sound Stream, jako motory přes to uslyšíš, ale né všechny zvuky z NGX - spoustu jich mají custom, nikoliv native FSX - ale lepší než úplné ticho při přepnutí z FSX do PFPX...
6) tyhle hovadiny mi osobně do FSky kterou mam na dopraváky a na IFR nesmí, ale je to tvoje volba...

PB
Naposledy upravil(a) Pavel dne 26 bře 2015, 21:44, celkem upraveno 1 x.
#121231
Mam PFPX, ASN a super, letam s PMDG B777 a parada, takze volba na tobe, jde o to, co ti v teto chvili nejvice pomuze a udela radost, jestli mit lepsi planovani, nebo pocasi a nebo letadlo.