Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
Uživatelský avatar
By Pavel
#117314
Chová se to jako většina letadel v FSce... místo do vývrtky to přejde do podivných kotrmelců. Ale na obyčejné létání to je rozhodně krok kupředu vůči původní 142, už si to nenechá tak všechno líbit a dá se to poměrně jednoduše utrhnout a už se mi podařilo i ve vzduchu při létání kotrmelců nechtěně zhasnout motor.

PB
Uživatelský avatar
By anhista
#117315
Otestováno.. grafické zpracování LUXUSNÍ!!!
Co se týče vývrtek tak to už je slabší.
Sem tam to tam padne hezky ale většinou se to začne točit kolem všech možných os jak psal Pavel.
By PBily
#117960
Tak jsem si to nainstaloval. Graficky pěkné, hezky propracované, zvuk reálný. Letově jsem trošku zklamaný.

1) na první klapky lítá 142 svižněji
2) Když zatáhnete víc za knipl k sobě, hned řve minimálka, aniž by se letadlo pohnulo, tedy odtrhly proudnice. Toto mi hodně vadí a je to opravdu přehnané
3) Ve výkrutu se mi to někdy točilo strašně rychle. Takhle se snad netočí ani Extra ;-)
4) Do vývrtky to nejde vůbec (ale to je asi FSX)

Zajímavé je, jak autor pořešil skluz. Když vyšlápnete nohu, rapidně se sníží rychlost. To vám tedy dovolí klesat rychleji. To se mi líbí. Není to úplně reálné, ale je to použitelné. První nouzák jsem dal s přesností naprosto dokonalou.

Celkové hodnocení je výborné, kéž by autor poupravil to zvonění pádové rychlosti.

Petr
Uživatelský avatar
By Michal Z.
#117964
Uměl by někdo zpracovat Repainty pro CEF v barvách CLV ? Zatím na netu nikde ke stažení nejsou :(

Co se týče tý výškovky, tak stačí trošku podtrimovat a buď si zvyknout že zato nemužeš tolik tahat nebo upravit citlivost v FSce - což je opruz to po každý změně letadla nastavovat jinak.
Uživatelský avatar
By anhista
#117968
[quote="Michal Zíka"]
Uměl by někdo zpracovat Repainty pro CEF v barvách CLV ? Zatím na netu nikde ke stažení nejsou :(

Co se týče tý výškovky, tak stačí trošku podtrimovat a buď si zvyknout že zato nemužeš tolik tahat nebo upravit citlivost v FSce - což je opruz to po každý změně letadla nastavovat jinak.
[/quote]
Tak leda profil v FSUIPC..