Forum zaměřené na vše o letadlech, sceneriích, addonech a ostatním z Microsoft Flight Simulatoru.
By Ďuri
#116122
Zdravím potřeboval bych se zeptat jak si nastavím FSX, aby mi při spuštění hry bylo letadlo kompletně vyplé? Hledal jsem to na netu ale nic jsem se nedozvěděl. Prosím poradte. Děkuju Ďuri
Uživatelský avatar
By marenadl3
#116123
Záleží na tom, jaké je to letadlo.
Například u mně na Airbusu mám k tomu takový prográmek, který mi v konfiguraci nastavení umožňuje zmáčknout "Start cold and dark", a při prvním zapnutí FSky ho mám "studený a tmavý". :)
By Ďuri
#116124
No Airbus A321. Chci se naučit toho víc, jak už jenom s zapnutým letadlem dojít z Gate na Runway a letět.
Uživatelský avatar
By marenadl3
#116126
Zase - záleží na tom, jaký je to Airbus (jestli Wilco, nebo něco jiného).
Checklisty jsou pro všechny Airbusy stejný (pro A320 family) - k sehnání na Gůglu třeba. :)
Uživatelský avatar
By Datum13
#116136
[quote="Juraj"]
anebo dej sem i na to wilco si stáhnu wilco s aerosoftem jsou tam nějaký problémy
[/quote]

Juraj nejdrive dopln si cele sve jmeno

Wilco Airbus nestahuj, Aerosoft Airbus X je ten nejlepsi addon ktery momentalne existuje ;)
Jinak co se tyce cold&dark, jde nastavit v MCDU MENU->AIRCRAFT STATES->clickni na "DEF" na prave strane v menu na radku kde vidis "Cold Dark STATE", pote se ti bude pokazde nacitat Cold&Dark, pokud kliknes jenom na LOAD COLD STATE na leve strane tak se sice nacte Cold ale neulozi jako defaultni STATE!!!

Jinak co se tyka A320 je vse v manualech pod slozkou Microsoft Flight Simulator X\aerosoft\Airbus X Extended\Documentation

doporucuji precist cele, najdes tam odpoved na vsechny tve otazky ;)
Naposledy upravil(a) Datum13 dne 24 črc 2014, 12:49, celkem upraveno 1 x.