Vše o simulátoru X-Plane.
Uživatelský avatar
By vinil
#103559
V posledni dobe neuplyne mesic, aby nevyslo nejake pekne letadlo pro X-Plane... spis dve az pet.

Uz jen od Carenada C208 v HD, BE58 a ted C337.

Samozrejme take Worldliner, tedy B772 s kompletni FMC pro vas, cudlikare.

Nebo treba E170 a C17.

Krome posledne zminovaneho Globemastera me ale nejvice bavi DHC-3 Otter od STMA. Je to letadlo do nepohody, uveze nejaky naklad (coz je dobre ve FSEconomy) a hlavne ho musite trochu pilotovat. Coz je prima. A to i z toho duvodu, ze je nejen pekne, ale i FPS friendly... coz se o vetsine zde jmenovanych uplne rict neda. A ku prospechu veci jiste take je, ze 2 z autoru s Otterem skotaci i v realu.

Otter album:
https://plus.google.com/photos/11817942 ... 4254108577

Obrázek
By jbetlach
#103571
No a hlavne je tu 64 bitova 10.20! Zatim je to opravdu jen beta, je potreba pockat, az budou mit vyvojari vsechny pluginy.
Zkousel jsem ale ty nejnarocnejsi scenerky, dostal jsem se az na 5.40 GB vyuzite RAM. Nastaveni skoro az na maximum a stale vice nez 20 FPS. Samozrejme muzu nastaveni snizit, aby byl XPlane plynulejsi.
Hlavne - uz zadne OOM chyby! Musim rict, ze jsem prijemne prekvapen.

Takze souhlasim - stale vice vyvojaru dela kvalitni letadla a scenerky pro XPlane. Spolu s 64 bitovou verzi nas opravdu cekaji svetle zitrky -:)
Uživatelský avatar
By vinil
#103802
[quote="Pavel"]Fotky vypadají docela zajímavě, kéž by někdo napsal recenzi s porovnáním F1 ATR v FSce...[/quote]


A co ti v tom brani? ;-)
Ale uz ted vim, co napises...
Uživatelský avatar
By JKol
#103814
[quote="Schindler"][quote="Pavel"]Vyšlo jATRo: http://en.shop.aerosoft.com/eshop.php?a ... ge=english :-) Fotky vypadají docela zajímavě, kéž by někdo napsal recenzi s porovnáním F1 ATR v FSce...



PB[/quote]

Chtěl jsem už začát lítat s ATR, že má konečne grafiku na vysoký úrovni a ono to neni na FSX :( Škoda.[/quote]
Musim říct, že znám graficky horší addony, než je ATR ;)
Uživatelský avatar
By Pavel
#103835
No, tak jsem se asi nechal unést aerosoftí stránkou... dle nějaké diskuze na netu to prý nemá hotel mode, takže je to jako ATRko nepoužítelné. Pak tomu chybí ac-wild freq. bus a snad to má i defaultní FMC, leč to by se asi dalo přežít, ale hotel mode je must-have. Tohle nechápu, vývojáři na tom nechají tisíce hodin a pak to celé zabijou jediným chybějícím vypínačem, který v FSkovém ATRku máme už asi 8 let...

PB
Uživatelský avatar
By Pavel
#108509
V dálkových světlech jo, v nabídce addonů stále ještě ne :/ V souvislosti s budoucím mazlíčkem jsem hledal KVALITNÍ addon DC9 nebo MD80 do X-Plane a bohužel jsem neuspěl. A pro FSX jich je hned několik... Takže o platformě je asi rozhodnuto, škoda - X-Plane by uměl líp využít moderní PC a byl do budoucna perspektivnější.

PB