Vše o simulátoru X-Plane.
By Araneus
#114465
A je tu další konverze pro X-Plane, tentokrát LKMT.
Ke stažení na vacc-cz v sekci Letiště a mapy.
Můj velký dík patří autorovi původní MSFS scenérie Ivo Poříckému za to, že mi výslovně řekl, že \"si s tou scenérií můžu dělat co chci\". Tím pádem z původní scenérie zbyly v podstatě jenom objekty budov a vše bylo vytvořeno znovu na míru X-Planu. Celá scenérie je doplněna spoustou objektů z externích knihoven, nezapomeňte se tedy ujistit, že máte nainstalovánu OpenSceneryX a R2-library. Dobrá zpráva je, že narozdíl od té neoficiání konverze zmizel ten hnusný černý apron center, který levitoval asi tak 1-2 metry nad zemí.
Funguje i v módu Runway Follow Terrain Contours.
Pokud najdete někdo nějaké chyby, tak pište, pokusím se to opravit. Až teď jsem si všimla, že kolem pojezdovek jsou místy jakési cedulky z původní scenérie, ale momentálně nemůžu přijít na to, co to je za objekty. Místy přesně nelícují čáry pojezdovek, též opravím v další verzi.
By Araneus
#114685
Upravená verze LKMT ke stažení. Odstraněny veškeré chybové hlášky, které to vypisovalo do logu, upraveno osvětlení, upraveny čáry na pojezdovkách, přidány exclusion zones, odstraněny tabulky podél pojezdovek.