Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
Uživatelský avatar
By tmx
#62808
Tak se ukažte, kdo pozná, okolo jakého města jsem letěl? :)

Obrázek
Uživatelský avatar
By Čondra
#62809
Nemohu si pomoci, asi to není ono, ale hrozně mi to připomíná ty naše Klatovy :)
By radbrad4
#62810
Woow to mas X-Plane, co? To ma grafiku lepsi nez realnej zivot... :P Ale jinak vubec netusim, takovejhle mest v CR je....
Uživatelský avatar
By tmx
#62811
Né, to je FSX. :) A Klatovy to nejsou. Mám připraveno několik nápověd, pokud nikdo nebude vědět, první je, že je to IFR let. :)
Uživatelský avatar
By Pavel
#62812
Já bych tipoval něco na Labi v severních čechách, cca poblíž Ústí? - ovšem co bys tam dělal cca v 3000ft za IFR?
Uživatelský avatar
By tmx
#62819
Nn.
Na tom screenu mám to město zhruba na přímý jih a bylo to buď na trati nebo na SIDu, STARu, případně přiblížení, výška cca FL80 a je to foceno z L39. ;)
By Kučera J.
#62822
Hádám Náměšť nad Oslavou a nebo Mohelno
Uživatelský avatar
By tmx
#62828
Nn, tam je to větší placka, ale seš geograficky nejblíž. Je to Morava, přesněji Zlínký kraj, leč letadlo se možná v době pořízení screenshotu nacházelo ještě na území jiného kraje. A vsadím se, že každý člověk zde z fóra se během letu na toto město minimálně 10x koukal. :)
Uživatelský avatar
By martinz
#62830
Valašské Meziříčí?a nebo Zlín? :)
Uživatelský avatar
By tmx
#62838
Ano ano, nejčastější letec na Mošnov samozřejmě poznal!! Gratuluji! :)
Doleva tím údolím je Rožnov, údolím dál na jih Vsetín.
Uživatelský avatar
By martinz
#62841
Děkuju jsem rád že jsem poznal, zvlášt město které mám kousek. :)
Uživatelský avatar
By tmx
#88214
Tak jsem narazil na další obrázek do soutěže. :) Minimálně jeden člověk už ho asi viděl, tak toho prosím neradit.
Jen dodám, že ač mám L39, že to nesouvisí se včerejším Rhinem, našel jsem ho nezávisle ve složce s screenshoty z frapsu.

Obrázek
Uživatelský avatar
By Radizz
#88215
Tipoval bych Velké Meziříčí.

Ten dálničí most přes údolí řeky Oslavy se zdá být dost typický. Až pojedete po D1, otočte v tomhle místě hlavu doleva/doprava a uvidíte celé město jako na dlani. Tak uvidíme, jestli mám pravdu, nebo jestli se šeredně pletu.


Mimochodem, super soutěž! :)
Uživatelský avatar
By tmx
#88216
Ano, máš pravdu, myslel jsem že to bude trvat trochu dýl... :D Ale je fakt, že je to asi hodně profláklé místo... :)
Uživatelský avatar
By tmx
#88218
Myslíš Sázavu... D1 snad Vltavu nikde nepřekračuje, ne? :)
Uživatelský avatar
By Radizz
#88227
...a jak se nás s tím Rhinem snažil zmást, co? :P Ne, potupně přiznávám, že Valašské Meziříčí jsem nepoznal a nepoznal bych (leč bych poznat mohl a měl, protože jsem tam občas jezdil vyřizovat nějaké věci z práce).
Uživatelský avatar
By Pavel
#88233
Já přidám také jednu hodně jednoduchou a profláknutou...

Obrázek

PB
Uživatelský avatar
By Jindřich
#88235
[quote="Radizz"]Ten dálničí most přes údolí řeky Oslavy se zdá být dost typický. Až pojedete po D1, otočte v tomhle místě hlavu doleva/doprava a uvidíte celé město jako na dlani.[/quote]
Já na tento most dycky koukám zespod. Na dílnici mě dobrovolně nikdo nedostane. Ale to sem nepatří ;.)
Uživatelský avatar
By Radizz
#88236
[quote="Jindra"]
Já na tento most dycky koukám zespod. Na dílnici mě dobrovolně nikdo nedostane. Ale to sem nepatří ;.)[/quote]

No, podle toho, co od kamarádů z VelMezu vím, je to i místo mnoha smutných událost (sebevražd)..., to sem ale také nepatří.