Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
Uživatelský avatar
By George_L
#83337
[quote="radbrad4"]Proč to nenacpou do carga? Zmenšili by si tím docela výrazně odpor a i letové vlastnosti, ne?[/quote]

Než kvůli "blbému" motoru letět jeden cargo flight (tam-zpět), tak to hodí na linkový pax flight a je to ;)
Uživatelský avatar
By Čondra
#83589
No. Na aerodynamickej tunel to moc nevypadá a takováhle věc se nedá testovat na lešení :-).
By vascon
#83592
Já bych tam viděl spíš maximální prohnutí křídel...(plus nějaký zatížení takto prohnutých křídel)
Uživatelský avatar
By CSA433
#83600
Tenhle test se dělal už na b777 a jde o \"wing full load stress test\".
Uživatelský avatar
By Lapak
#83605
[quote="Jindra"]Cože? Tomu opravdu věříš?[/quote]

Já to nemyslel tak, že ho nacpali takovou zátěží a pustili do tunelu nebo něco. Prostě mechanicky ohli křídla do takové míry, kdy to odpovídá letu s cca 50% překročení MTOW. Nevím proč by to tak nemohlo být :) Samozřejmě je otázka, jestli by to letělo :)
Uživatelský avatar
By Pavel
#83796
Obrázek

Dnešní TVS1112 a jejich kličkování mezi bouřkami při odletu z 24 směr Rhodos... tak jsem udělal takovou rychlou fotomontáž srážkovýho radaru, detekce bleků a flightradaru
By straks
#83800
Celkem zajímavej byl i přílet sedim si doma koukam na obrázek \"Dnešní TVS1112 a jejich kličkování mezi bouřkami při odletu z 24 směr Rhodos\" a najednou slyšim letadlo řikam si sakra co to je kdyt je 13/31 zavřená mrknu na flightradar a co nevidim

Obrázek
Obrázek

myslím že páni piloti si to dneska \"užili\" a my můžeme jen tiše závidět :(
Uživatelský avatar
By Slon
#83801
[quote="Pavel"]

Dnešní TVS1112 a jejich kličkování mezi bouřkami při odletu z 24 směr Rhodos... tak jsem udělal takovou rychlou fotomontáž srážkovýho radaru, detekce bleků a flightradaru[/quote]

Prosím Tě, v kolik to letadlo startovalo z Prahy ?
By straks
#83802
[quote="Kory"][quote="Pavel"]

Dnešní TVS1112 a jejich kličkování mezi bouřkami při odletu z 24 směr Rhodos... tak jsem udělal takovou rychlou fotomontáž srážkovýho radaru, detekce bleků a flightradaru[/quote]

Prosím Tě, v kolik to letadlo startovalo z Prahy ?[/quote]
18:10 našeho času
Uživatelský avatar
By Pavel
#84931
IFR? Btw co ta kulička? Měl bys lítat větroně, by tě naučilo :-P
Uživatelský avatar
By amalka
#84932
IFR má blbě nastavený vyvážení směrovky. Trim je úplně vpravo a stejně to nestačí. V buglistu je to (stejně jako nefunkční stall warning) napsaný už dlouho... :Z
Uživatelský avatar
By Luboš Kučera (LK 154)
#84960
[quote="amalka"]IFR má blbě nastavený vyvážení směrovky. Trim je úplně vpravo a stejně to nestačí. V buglistu je to (stejně jako nefunkční stall warning) napsaný už dlouho... :Z[/quote]

Nemůže už ten warning být opravený? Schválně to někdy zkus. Ale né moc vysoko, ať nespadneš z výšky a moc si nenamlátíš. ;)
Uživatelský avatar
By amalka
#84964
[quote="Luboš Kučera (LK 154)"][quote="amalka"]IFR má blbě nastavený vyvážení směrovky. Trim je úplně vpravo a stejně to nestačí. V buglistu je to (stejně jako nefunkční stall warning) napsaný už dlouho... :Z[/quote]

Nemůže už ten warning být opravený? Schválně to někdy zkus. Ale né moc vysoko, ať nespadneš z výšky a moc si nenamlátíš. ;)[/quote]

No já to obvykle zkouším ještě na zemi... :P
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 15