Určené pro všechny, kteří chtějí sdílet s ostatními své zážitky z virtuálního létání formou screenshotů, ale i videa.
Uživatelský avatar
By Alfista164
#79343
[quote="rc_czech"][quote="Alfista164"][quote="rc_czech"]
Mi to prijde na LVL CHG plynulejsi nez na VNAV kde to pred bodem zacne "zmatkovat"...[/quote]


Myslíš "zmatkovat" při stoupání nebo při klesání? Já jsem na VNAV nikdy neklesal, ať už u 737/767/757.. Buď LVL CHG nebo vert. speed.. Takže klesání na VNAV nemůžu posoudit, ale při stoupání s ním problémy nemám tedy..[/quote]
Ano, mysleno u klesani, u stoupani problem taky namam..[/quote]

Tak je to dobry.. :)
Uživatelský avatar
By Pavel
#80333
Sice foceno mobilem, ale nasvícené to je docela pěkně. Dnešní gripenovské lítání...

Obrázek
Uživatelský avatar
By George_L
#80334
[quote="Pavel"]Sice foceno mobilem, ale nasvícené to je docela pěkně. Dnešní gripenovské lítání...

[/quote]

Nevyskytovali se i kousek od Prahy? Jsem z Roztyl viděl na obloze taky "čáru" podivného tvaru. Už ale bylo poměrně rozmazáno (cca 15:30 hod.)
Uživatelský avatar
By Pavel
#80338
Tohle je v šest večer západně od Paky, tipuju tak Jičín - Mladá Boleslav...
Uživatelský avatar
By Pavel Muroň
#80339
V 15:30 jsem jel z Benešova na D1 a viděl jsem ji taky (tu podivnou čáru). Byla severně Benešov, Východně Praha a měla přibližně tvar srdce (nebo pr..l, jak se to vezme). Hned jsem si říkal, že to budou vojáci, ale připadalo mi to hrozně vysoko.
Uživatelský avatar
By Lapak
#83320
Dneska jsem zahlídl v leteckých katastrofách:

Obrázek

What\'s wrong?
Uživatelský avatar
By George_L
#83322
To je nějaká doprava náhradního motoru, ne? Už jsem myslím někde něco podobného viděl.
Uživatelský avatar
By Lapak
#83334
A já si říkal, že v té animaci, když duplikovali motory, tak to přehnali :) Tak dík za vysvětlení
By radbrad4
#83336
Proč to nenacpou do carga? Zmenšili by si tím docela výrazně odpor a i letové vlastnosti, ne?
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 15