Jaký hardware je dobrý pro FSku, jaký joystick, grafika, procesor, prodám, koupím...
Uživatelský avatar
By Pavel
#53628
Hi,
tak po propadáku s FSBUSem, který jsem sice postavil (elektronika běhá) ale nejsem schopen udělat softwarovou část jsem se pokusil ubastlit něco jiného. Tentokrát to padlo na pedály. Elektronika je vykuchaná ze starého joysticku, který mechanicky odešel v březnu. Vlastní pedály jsou merkur + dřevo (jakási klížená dřevotříska z bočnic od cívek na kabely). Funguje mi to nádherně, citlivost tak akorát, zkoušel jsem v FS9/X a spokojenost, ale nejlepší to je stejně v plachtařském simulátoru Condor (tam mám možnost alespoň přibližného porovnání s realitou, i když bohužel Condor stále Blaníka neobsahuje).

Obrázek

Obrázek

PB
Uživatelský avatar
By Pavel
#53644
[quote="Jindra"][quote="Pavel"]FSBUSem, který jsem sice postavil (elektronika běhá)[/quote]
Nechceš toto za symbolickou cenu prodat programátorovi, který by to použil? :)[/quote]

Hele teďka o prázdninách to ještě zkusim oživit (alespoň I/O desku) a něco na tom postavit, ale pokud ten krám bude ještě chvíli vzdorovat tak je to tvoje se vším jak to leží v krabici (plánuju návštěvu PRG někdy v létě).
By ASG29
#53661
[quote="Pavel"]...ale nejlepší to je stejně v plachtařském simulátoru Condor (tam mám možnost alespoň přibližného porovnání s realitou, i když bohužel Condor stále Blaníka neobsahuje).[/quote]
To lítáš i online? Že si nepamatuju, že bych tě někdy u nás viděl ;) Myslím oficiální cz-sk komunita.
Uživatelský avatar
By Pavel
#53662
[quote="ASG29"][quote="Pavel"]...ale nejlepší to je stejně v plachtařském simulátoru Condor (tam mám možnost alespoň přibližného porovnání s realitou, i když bohužel Condor stále Blaníka neobsahuje).[/quote]
To lítáš i online? Že si nepamatuju, že bych tě někdy u nás viděl ;) Myslím oficiální cz-sk komunita.[/quote]
Online zatial ne, jen off. I když poslední dobou mě to tak chytá že si možná rozběhám i to online :)