Jaký hardware je dobrý pro FSku, jaký joystick, grafika, procesor, prodám, koupím...
Uživatelský avatar
By Petr Neudorfský
#57763
Tak jsem si koupil konečně novou hračku ale už měsíc se s tím jenom zlobím .

Deska - ASUS MB Sc AM3, M4A78T, AMD, 790GX, 4DDR3
CPU - AMD Phenom II X4 Quad-Core 3200 GHz.
Grafic - MSI VGA nVidia N260 GTX- T2D896 896MB
Ram - DIMM DDR3 4GB,1333 Mhz CL9 KINGSTON

Ofline to funguje asi normálně ale jak se připojim přes SB3 na vatsim tak to po deseti minutách zatuhne a musim to resetovat knoflíkem .
Když jsem to přivez tak tam byly nainstalovaný Visty 32 , na nich byl problém to vůbec nainstalovat .Tak že když se to seklo tak ještě naskočila modrá obrazovka s výpisem chyb , po restartu Visty jsou hrozně chytrý a hledají řešení ale asi po 100 aktualizaci všeho možného stejně nic nevyřešily, tak jsem je vykop a nainstaloval XP. Problém stejný 10min online ani nestačim vyplnit FMC a už to zamrzne. Už nevim co s tím.
odvezl jsem to zpátky aby to otestovali paměti atd. Týden to tetovali a nic problém stejný.
Naskočí modrá obrazovka


A problem has been detected and windows has been shut down to prezent damane to your computer.
A clock interrupt was not received on a secondary procesor within the allocated time interval.
If this is the first time you’ve seen thiss stop error screen,restart your computer. If this sceen appears again,follow these step:
Check to make sure any new hardware or software is properly instaled.
If this is a new instalation. Ask your hardware or software manufacturer for any windows updates you might need.
If probléme continue, disable or remove any newly instaled hardware or software.Disable BIOS nemory option such as caching or shadowing. If you need to use Safe Mode to remove or disable componens, restart your computer, přes F8 to select Advancet Startup Options,and then select Safe Mode.

Technical information :
+++ STOP: 0x000000101 ( 0x00000031 , 0x 00000000, 0x8B314120, 0x00000002 )

Colleting data for cash dump….
Initializing disk for cash dump…..
Begining dump of physical nemory…
Dumping physical nemory to disk: 100
Physical nemory dump komplete…
Contact your systém admin or technical support group for further assistance.


Neví někdo čím to může být ?
Petr.
Uživatelský avatar
By Petr Neudorfský
#57777
SB3 připojení na vatsim, klavesnici i myš už jsem zkoušel měnit ,tím asi né
Koukal jsem v BIOSU né že bych tomu nějak rozuměl ale ve druhém sloupci je:
Configure Systém , Freguenci / Voltáge
----------------------------------------------
je tam asi 12 položek všechny jsou nastavený /Auto /
ale DDR3 Nemory Profile / Disabled /
nevim jestli to má byt zavřený , já ten BIOS nenastavoval
Uživatelský avatar
By Pavel Muroň
#57780
Teď jak jsi naťukl ty RAMky, vzpomněl jsem si, že mi to taky dělalo, když jsem měl blbou scerku (nebo nějakej problém se scenerií). Mám starý železo, 2GB RAM; normálně mi FS obsazuje cca 1GB, s tou scenerkou to bylo plný, zamrzlo a spadlo a to přesně jak píšeš - klidně i před odesláním FPL. Zkus se objevit jinde. Mám pocit, že jsem to takto zjistil náhodou, scenerku vyhodil, dal jinou verzi a bylo po problému.
Uživatelský avatar
By Petr Neudorfský
#57789
teď jsem znovu brouzdal na Alza.cz a koukal na tu mojí grafiku
MSI VGA nVidia N260 GTX- T2D896 896MB
samá chvála ale čeho jsem si před tím nákupem nevšiml že na konci té samé chvály je důležité upozornění že tato grafika vyžaduje min. zdroj 550W a já mam 450W, divim se že mě na to neupozornili když to sestavovali, ale moje blbost, zítra koupim aspoň 650W myslim si že to bude asi ten kámen úrazu.
Když snížim rozlišení na 1024*728 tak se stím i chvilku dá letět ale jak to zvednu tak to zmrzne do deseti min.
jinak díky za radu, dám vědět jak jsem dopadl.
Hezký den všem Petr
By A319CJ
#57801
Ještě než koupíš nový zdroj, podívej se, jakou máš velikost stránkovací paměti. Mohlo by to být i tím.