Jaký hardware je dobrý pro FSku, jaký joystick, grafika, procesor, prodám, koupím...
#14192
[quote="tgurecky"]Možná ... pomohlo v FS9.cfg nastavit bandwidth=400 (původní hodnota=60)[/quote]
hmm....tak nevím ale FS9.cfg jsem ve složce Program Files\\Microsoft Games\\Flight Simulator 9 nenašel ....
nechápu ?

P.S. mám FS9 + patch na FS9.1,zobrazování skrytých souborů povoleno (pokud by to náhodou mělo vliv)
By george01
#14200
Mno tak mě se asi měsíc zpátky gribal komp i s Wordem a IEčkem, tak jsem už taky nevěděl co tam je a von to vir...
Jinak přeformátování disků a přeinstalace winu ti pomůže, má se to dělat i normálně protože si tim krásně vyčistíš komp a je to lepší než defragmentace :)

Takže čus a doporučuku reinstalowat wokna.
Cus, Pavel
tak jsem se hrabal v OVl.panely->nastroje pro spravu->prohlizec udalosti
->system =>nejfrekventovanejsi chyba tam byla(Zařízení \\Device\\CdRom0 má chybný blok.)

->tak jsem tuto CDromku zakazal(jelikoz ji uz vubec nepouzivam-jen DVDcko)
a kuci divte se nebo ne, uz jsem mel 2X lety LOWW->LKMT,LZIB->LKPR
a zatim se mi to neseklo-:)

sam to nechapu...

best regards GO1
#14203
Mno jo no tak hlavně že to fachčí :)
Ale co ta chyba znamená...bůh ví

Cus a hodně FPS

A ještě bych se zaptal, jak tu rozebíráte FS9.cfg, je něco takového možné i u FS2002? A jak na to?
By george01
#14204
Pavel:

jj, no zatim to facha, tak doufam ze to vydrzi....-:)
no ja osobne mam FS2004, s tim bych ti poradil taky , ale nevim jak je to u FS2002 //
necht at ti poradi FS2002ckari-:)

cuzz a taky hodne FPS


GO1
#14207
[quote="id123"]zkus odlehcit pocitaci zastavenim sluzeb ktere nepotrebujes. http://www.softpedia.com/get/Tweak/Syst ... tart.shtml[/quote]
No to už jsem kdysi zkoušel, jenže nakonec jsem se na to vykašlal, protože to pak začalo být nestabilní. Možná až bude trochu času, podívám se znovu na to... Chtělo by to přesně vědět co který proces je a co dělá..
#14286
... ale i Ty popisky jsou nekdy na .... ;) resp. nerikaji vubec nic. Ono zdanlive i process, ktery se stara o buh vi co muze byt dulezity pro nejakou jinou vec.

Nicmene FSAutoStart pouzivam a zatim bez problemu. Nezbyva nez doporucit zacit s malo upravami a postupne vypinat jednotlive sluzby.

Cheers,
B.
By george01
#16463
[quote="Pavel"]Mno jo no tak hlavně že to fachčí :)
Ale co ta chyba znamená...bůh ví

Cus a hodně FPS[/quote]
zdar_no tak jak jsme kdysi resili to me sekani FSKY atd.....
po odpojeni te stare CDromky_to sice fachalo, ale ne dlouho-:(
ALEEEEE!!!!!vcera jsem problem konecne vyresil-:)
vis co to bylo???nikdo mi to neveri....spalena klavesnice.....
jsem si vsiml, ze je nejaka prilis horka, rozsrouboval jsem ji a pak jsem to spatril....
takova ta folie co tam je , tak na ni bylo neco jako zniceny LCD (roztekly)-:(
mam novou klavesnici(na USB)radeji...
a facha mi to bez problemu uz druhy den:)
porad tomu nemuzu uverit...vcera 2hod. let LKTB-->EGSS-:)

regard\'s
#16467
ja fakt ze v klavesnici bych to asi nehledal :) teda pokud by mne nehrala do prstu :D
(nedavno sem se vyjebaval nad pocitacem kde odmitali startovat widle, odpojil jsem uplne vsechno(zbyla jen VGA.) a uz to chtel rozmlatit, kdez tu jsem si vsiml, ze ta vec ma na boku ctectu karet, tak jsem zamhoril jeste jednou a ona byla interne pichnuta na konektor v desce. svine :)
By george01
#16530
jo jo, ja to taky nechapu.....kazdy se na me diva jako na martana( i v obchode)
ale ja si z toho nic nedelam.....hlavne ze mi to jde....
no to s tou kartou -:) asi to tak bude , covek by hledal buhvi co(ja uz malem kupoval novou desku) a ona to byla klavesnice za par svestek.....

hele hlavne se nam to facha-:)
mohli bychom nahodit nejake nove vlakno-:)nejake fatalni nesmyslnosti nebo neco-:)
sice nesmyslnosti, ale z praxe...


regar´s